ایران فیلر

آلیاکسین یک فیلر پوستی تک فازی است که از ترکیب مولکولهای هیالورونیک اسید ساخته شده است. از مزایای خوب ژل آلیاکسین ادغام آن با بافت زیر پوست و پایداری آن است که باعث ایجاد فرم طبیعی و در عین حال با ماندگاری بالا می شود. این ژل توسط شرکت IBSA ایتالیا تولید می شود.

ژل آلیاکسین استاندارد FDA و CE اروپا را داراست؛ این برند مجوز سازمان غذا و دارو ایران را دارد و توسط شرکتهای مختلفی توزیع می شود.

بازرگانی ایران فیلر ژل آلاکسین را به سبد محصولات خود اضافه کرده است.

مواد تشکیل دهنده ژل آلیاکسین

هیالورونیک اسید ساخت شرکت IBSA، گرید بسیار خالصی دارد و از طریق فرآیند تخمیر زیستی- باکتری استرپتوکوس (که دارای بیشترین کیفیت و خلوص در دنیا می باشد) ساخته می شود.

روش تولید

با فرآیند کراس لینک این ژل به راحتی آماده تزریق می شود. (بدون نیاز به دستکاری و یا تغییر ماهیت هیالورونیک اسید)

فرآیند کراس لینک توسط مولکول BDDE ایجاد می شود. کراس لینک در ژل آلیاکسین زیر 10درصد بوده، که باعث خلوص بیشتر هیالورونیک اسید در این محصول می شود.

تنوع ژل آلیاکسین

ژل آلیاکسین از تمام مزایای هیالورونیک اسید برای پوست استفاده می کند؛ و علاوه بر حجم دهی به بافت زیر پوستی،  باعث آبرسانی و هیدراته کردن و تحریک سلولهای پوستی نیز می شود.

چهار مدل مختلف ژل آلیاکسین در سایت ایران فیلر موجود می باشد:

آلیاکسین SR : حجم 2 سی سی، وزن ملکولی کم، با نرخ کراس لینک پایین، مناسب برای تزریق در ناودان اشکی، اطراف چشم و خطوط سطحی. این ژل آبرسان بسیار قوی است.

آلیاکسین FL : حجم 2 سی سی، وزن مولکولی متوسط، مناسب برای خطوط کم عمق صورت و فرم دهی دور لب­ها

آلیاکسین GP : حجم 2 سی سی، وزن مولکولی بالا، مناسب برای خطوط عمیق، خط خنده، چانه و حجم دهی لب ها

آلیاکسین EV : حجم 2 سی سی، وزن مولکولی بالا، نرخ کراس لینک بالا، مناسب برای تزریق در عمیق ترین لایه پوست بوده و به منظور حجم دهی و لیفت پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

آلیاکسین

مزایای ژل آلیاکسین

این ژل از موادی سازگار با پوست تولید شده است که خود این امر موجب ایجاد مزیت های قابل ملاحظه ای در استفاده از آن گردیده است. این مزایا عبارتند از:

  • عوارض بسیار کم، خفیف و کوتاه مدت
  • درد حداقلی در ناحیه تزریق
  • طبیعی بودن نتیجه تزریق
  • بهبود سریع و نداشتن دوره نقاهت
  • حداقل بودن احتمال واکنش آلرژیک
  • ماندگاری بالا
  • آبرسانی به بافتهای تشکیل دهنده لب
  • افزایش خاصیت ارتجاعی پوستی

ماندگاری

بستگی به نوع ژل مورد استفاده و هم چنین ویژگی های پوست فرد، ماندگاری متغیر است. برای ماندگاری بیشتر این ژل باید توسط پزشک مجرب و در ناحیه صحیح تزریق شود. شرکت IBSA اعلام کرده است که ژل آلیاکسین 6 تا 12 ماه ماندگاری دارد؛ و بهتر است سالی یک یا دو بار تمدید شود.

موارد منع استفاده

افرادی که به هیالورونیک اسید حساسیت دارند و خانم های باردار یا شیرده

عوارض جانبی

قرمزی زودگذر پوست، ورم، خارش، حساسیت در ناحیه تزریق شده

هزینه

بستگی به مقدار تزریق شده و دستمزد پزشک متغیر است. معمولا بین 6 تا 7 میلیون تومان برای هر سرنگ 2 سی سی می باشد.

نتایج استفاده از ژل الیاکسین

 مزایا و نتایج مثبت فیلر آلیاکسینموجب شده است که این فیلر در بین مصرف کنندگان دارای محبوبیت بالایی باشد. نتایج حاصل از تزریق این ژل بلافاصله بعد از جلسه درمانی قابل مشاهده بوده واین فیلر ماندگاری نسبتا بالایی را دارا است. این ژل در چهار فرمولاسیون با وزن مولكولی مختلف تولید و روانه بازار می گردد و هر یک از این ترکیبات برای ایجاد نتایج مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال برای فرم‌دهی لب از ژل آلیاکسین FL و برای حجیم‌سازی لب از آلیاکسین GP استفاده می کنیم.

به منظور مشاهده بهترین نتیجه، ایجاد ظاهری ایده‌ال و زیبا توصیه می‌شود حتما در انتخاب نحوه خرید فیلر و پزشک دقت و توجه کافی را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.